Pomocnik operatora maszyn produkcyjnych - Niepołomice, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. Niepołomice, Polska

    1 tydzień temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Pomocnik operatora maszyn produkcyjnych

    Numer referencyjny: POM/KLC/04/24/AP

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ pomocnik operatora maszyn produkcyjnych.

    Miejsce pracy: Niedźwiedź k. Słomnik

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w swoich bezpośrednich strukturach;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (pomocnik od 4750 zł brutto, operator zł brutto)+ premie i liczne dodatki;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Kartę sportową;
    • Dodatek za dojazd ( od 25 km);
    • Szkolenia wewnętrzne;
    • Możliwość szkoleń, rozwoju oraz zdobycia dodatkowych uprawnień.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku( obsługa maszyn lub praca produkcyjna;
    • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne);
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Mile widziane uprawnienia UDT.

    Zakres obowiązków:

    • Utrzymywanie czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego, pomieszczeń produkcyjnych;
    • Obsługa maszyn produkcyjnych z uwzględnieniem przestrzegania norm bezpieczeństwa;
    • Kontrola jakości produktu;
    • Kontrola stanu technicznego maszyn.