Analityk biznesowo-systemowy - Warsaw, Polska - Next Technology Professionals

    Next Technology Professionals

    Dla jednego z dużych klientów z obszaru bankowo-finansowego poszukujemy osoby do roli:

    Analityk biznesowo-systemowy

    Warunki zaangażowania:
    Obszar: finanse (Car Fleet Management)
    Lokalizacja: hybrydowo --> 80% zdalnie, 20% biuro Warszawa (1x na 2 tygodnie praca w biurze w Warszawie - Rondo ONZ / Mirów)
    Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
    Stawka (ustalana indywidualnie): PLN net / hZaangażowanie: B2B (outsourcing z NEXT), full-time, długofalowo (12msc z opcją dalszego przedłużenia)

    Zakres obowiązków

    Analiza i modelowanie procesów biznesowych

    Analiza wymagań pod kątem wykonalności

    Opis wymagań w formie User Story

    Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej

    Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz z zespołem Scrum (programistami, testerami i administratorami systemów)

    Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania

    Wsparcie przy przeprowadzaniu testów wewnątrz organizacji

    Wsparcie dla Helpdesk w analizie incydentów

    Oczekujemy

    Min. 3 lata doświadczenie jako analityk systemowy w projektach informatycznych, włączając w to znajomość obszarów jakich jak: zbieranie, specyfikację, dokumentację wymagań, czy rozpoznawanie założeń i ograniczeń systemowych

    Bardzo dobre rozumienie dziedziny finansów, księgowości oraz regulacji (RODO, AML, IFRS, KSEF, i JPK)

    Praktyczna znajomość notacji UML

    Doświadczenie w pracy z narzędziami CASE np. Sparx Enterprise Architect

    Umiejętność przedstawiania wymagań w formie User Story | Use Case

    Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów

    Angielski pozwalający na rozumienie dokumentacji (codzienna praca w języku polskim)

    Mile widziane:

    Znajomość notacji BPMN

    Wcześniejsze doświadczenie w pracy z technologią .Net (budowanie rozwiązań)

    Praktyczna wiedza na temat pracy z Azure DevOps

    Oferujemy

    Przejrzysty model długofalowej współpracy (kontrakt B2B na czas nieokreślony)

    Stabilne i bezpieczne zaangażowanie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

    Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją

    Elastyczne godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00)

    Możliwość pracy zdalnej w 80% czasu

    Profesjonalne doradztwo i wsparcie kariery przed zespół doświadczonych specjalistów oraz rekruterów NEXT Technology Professionals

    Dojrzały i zrównoważony ekosystem projektowy

    Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju

    Staramy się pracować w duchu Agile, co rozumiemy jako: ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego podczas rozwoju wytwarzanych produktów

    Wspieramy kulturę kreatywności – każdy członek teamu ma możliwość proponowania własnych pomysłów czy rozwiązań - zawsze zostaniesz wysłuchany i Twoje propozycje będą uwzględnione / brane pod uwagę.

    Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

    1. Rozmowa techniczno-biznesowa (ok. 1h)
    2. Decyzja o podjęciu współpracy

    O nas

    Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 8 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.