Sopot

    Kucharz/ kucharka- Beach Bar w - Sopot, Polska - Sheraton Sopot Hotel

    Sheraton Sopot Hotel
    Sheraton Sopot Hotel Sopot, Polska

    6 dni temu

    W Sheraton Sopot Hotel wierzymy w tworzenie niezapomnianych wrażeń dla naszych gości, a nasz bar na plaży jest tego przykładem Położony w doskonałej lokalizacji oferuje wyśmienitą kuchnię, zapewniając idealną letnią ucieczkę zarówno mieszkańcom, jak i turystom.

    Jesteś pasjonatem gotowania i chłonięcia letnich klimatów? Czy lubisz radosną i pełną energii atmosferę, w której możesz zaprezentować swoje umiejętności kulinarne, ciesząc się słońcem i piaskiem? Jeśli tak, szukamy pełnych entuzjazmu osób, które dołączą do naszego zespołu jako kucharze w naszym tętniącym życiem barze na plaży

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie różnorodnych dań zgodnie z najwyższymi standardami jakości i prezentacji
    • Postępowanie zgodnie z przepisami i wytycznymi przełożonych
    • Współpraca z naszym utalentowanym zespołem kucharzy oraz Szefem Kuchni
    • Utrzymywanie czystości w swoim miejscu pracy, przestrzegając standardów bezpieczeństwa żywności i warunków sanitarnych
    • Zapewnienie gościom przyjaznej i sprawnej obsługi, przyczyniając się do niezapomnianych wrażeń w naszym barze na plaży

    Wymagania:

    • doświadczenie jako kucharz, mile widziane doświadczenie w podobnym miejscu
    • pasja do gotowania i chęć poznania nowych przepisów i technik
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku przy jednoczesnym zachowaniu pozytywnego nastawienia
    • doskonałe umiejętności komunikacji i pracy zespołowej
    • gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta, w sezonie letnim

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (istnieje możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę i zostania z nami po sezonie letnim) , stała stawka godzinowa+ dodatek
    • możliwość poznania funkcjonowania 5* hotelu od podszewki
    • codzienne ciepłe posiłki w naszej stołówce pracowniczej
    • pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach
    • pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na preferencyjnych warunkach

    Jeśli jesteś gotowy/a, aby przenieść swoją karierę kulinarną na wyższy poziom i stać się częścią wysokiejklasy zespołu hotelarskiego, czekamy na Twoją wiadomość Prześlij swoje CV lub zadzwoń do naszego Szefa Kuchni

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bukowska 3/9 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.