Warsaw

    Junior Legal Specjalist - Warsaw, Polska - Goodwill Experts

    Goodwill Experts

    Goodwill Experts jest pierwszym w Polsce kompletnym dostawcą usług wsparcia dla biznesu i finansów osobistych w zakresie między innymi księgowości i podatków, prawa, inwestycji, marketingu, rekrutacji, szkoleń i wielu innych. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój świata danych, informacji i wiedzy wychodzimy naprzeciw potrzebom i problemom niwelując asymetrię pomiędzy specjalistą, a jego klientem. Goodwill Experts nie tylko dobiera właściwego fachowca do rozwiązania danego zadania, ale czuwa także nad jakością wykonywania prac.

    • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę, B2B),
    • Podstawę +premię,
    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Karta Multisport
    • Elastyczny czas pracy.

    Obowiązki

    • Wsparcie biznesu poprzez doradztwo prawne,
    • Analiza ryzyka i korzyści,
    • Przygotowanie umów do wewnętrznej weryfikacji oraz dbanie o zgodność z polityką firmy, a także przepisami prawa i regulacjami,
    • Udział w finalizacji procesów zawierania umów z klientami,
    • Utrzymywanie dobrej relacji z klientami,
    • Monitorowanie procesu pozyskiwania klientów od przygotowania umowy i innych dokumentów prawnych do zakończenia procesu negocjacji i rozpoczęcia współpracy,
    • Wysokie zrozumienie wzorów umów, polityki umów, ryzyka prawnego i zobowiązań firmy w różnych kwestiach,
    • Współpraca z zewnętrznymi firmami.

    Wymagania

    • Student lub absolwent kierunku prawa,
    • Praktyczna znajomość zagadnień z postępowania cywilnego, prawa cywilnego, w tym problematyki zabezpieczeń wierzytelności, prawa bankowego, ochrony konsumentów,
    • Samodzielność, inicjatywa, dobra organizacja pracy.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy kancelarii prawnej

  • Goodwill Experts

    Legal Specjalist

    4 dni temu

    Goodwill Experts Warsaw, Polska

    Goodwill Experts jest pierwszym w Polsce kompletnym dostawcą usług wsparcia dla biznesu i finansów osobistych w zakresie między innymi księgowości i podatków, prawa, inwestycji, marketingu, rekrutacji, szkoleń i wielu innych. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój świata danych, infor ...

  • Goodwill Experts Warsaw, Polska