Szczecin

    mechanik napraw pojazdów samochodowych - West Pomeranian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska
    Poczta Polska West Pomeranian Voivodeship, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Szczecin, ul. Gdańska 15a

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach

    Twoje zadania:

  • wykonywanie napraw i obsługa techniczna pojazdów samochodowych przy zachowaniu warunków technicznych przewidzianych przez producentów samochodów,
  • wykonywanie okresowej obsługi technicznej samochodów w zakresie sprawdzenia stanu technicznego pojazdów,
  • właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego Stacji Obsługi.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie techniczne,
  • znasz budowę oraz zasady eksploatacji pojazdów samochodowych,
  • masz doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego,
  • obsługujesz komputer przynajmniej w zakresie podstawowym,
  • potrafisz organizować swoją pracę,
  • jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną,
  • potrafisz pracować w zespole i jesteś osobą komunikatywną,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C).
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Poczta Polska S.A.

    Kontroler Techniczny-

    Znalezione w: beBee S2 PL - 3 dni temu

    Poczta Polska S.A. Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Poczta Polska S.A.-Kontroler Techniczny · Miejsce pracy: Szczecin, ul. Gdańska 15a · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku · Twoje zadania: · przeprowadzanie kontroli stanu technicznego pojazdów i przyczep, · planow ...

  • Poczta Polska Spółka Akcyjna

    kontroler techniczny

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Poczta Polska Spółka Akcyjna Szczecin, Polska

    Miejsce pracy: Szczecin, ul. Gdańska 15a · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku · Twoje zadania: · przeprowadzanie kontroli stanu technicznego pojazdów i przyczep, · planowanie i sporządzanie harmonogramów obsługi ...