Specjalista ds Content Marketingu - Zielona , Pszczyna, Polska - Zamel sp. z o.o.

    Zamel sp. z o.o.
    Zamel sp. z o.o. Zielona , Pszczyna, Polska

    2 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

    Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Content Marketingu

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów
    • prowadzenie portali społecznościowych firmy
    • monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych (marketing szeptany)
    • tworzenie materiałów marketingowych na podstawie tekstów źródłowych
    • tworzenie treści do katalogów
    • przygotowywanie e-mailingów, biuletynów, prowadzenie kampanii internetowych
    • organizacja, udział w eventach firmowych: targi branżowe, imprezy integracyjne
    • współpraca z członkami działu marketingu
    • współpraca z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków

    Nasze wymagania:

    • Znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania treści w wyszukiwarkach internetowych
    • "lekkie pióro"
    • poprawność językowa
    • znajomość obsługi narzędzi Google Analytics
    • doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność i skrupulatność
    • umiejętność pracy w zespole
    • kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu działalności firmy

    Mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • korzyści pozapłacowe dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)