Księgowa / Księgowy - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Posiadasz znajomość podatków? Znasz system SAP? Ta oferta jest dla Ciebie

    Dla mojego klienta, firmy produkcyjnej mieszczącej się na Warszawskim Ursynowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowej / księgowego.

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę u pracę u mojego klienta
    • miejsce parkingowe
    • premię roczną
    • pracę w trybie hybrydowym
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie)
    • spotkania integracyjne

    zadania

    • Księgowanie faktur zakupowych, leasingowych, magazynowych i kosztowych krajowych, importowych i WNT
    • Bieżąca weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych celem zapewnienia prawidłowego i rzetelnego obrazu finansowego Spółki
    • Obsługa płatności drogą elektroniczną
    • Prowadzenie rejestru środków trwałych;
    • Prowadzenie tabeli rozliczeń międzyokresowych kosztów;
    • Sporządzanie raportów GUS, NBP;
    • Udział w zamknięciach miesiąca i końca roku;

    oczekujemy

    • wykształcenie kierunkowe (Finanse / Rachunkowość / Ekonomia)
    • znajomość j. angielskiego (B1/B2)
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
    • biegła znajomość systemu SAP
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysokie zdolności organizacyjne
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie z programami Vendor Invoice Management oraz Concur

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia