Project Manager w branży dzieł sztuki - Warsaw, Polska - 4Specialist

    4Specialist

    Dla naszego Klienta - największego domu aukcyjnego dzieł sztuki w Polsce DESA - poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager. Lokalizacja: Warszawa - ul. Piękna 1A

    OBOWIĄZKI:
    - prowadzenie 3 projektów związanych z rynkiem dzieł sztuki,
    - zarządzanie projektem, tworzenie jego planu, harmonogramu, potrzebnych do realizacji zasobów,
    - monitorowanie postępów oraz budżetu,
    - zarządzanie budżetem i zmianami,
    - utrzymywanie i analiza dokumentacji.

    OCZEKUJEMY:
    - doświadczenie na stanowisku Project Managera minimum 3 lata,
    - umiejętność budowania planów, zarządzania, nastawienie na rozwój,
    - samodzielności, umiejętności organizacyjnych, wysoko rozwiniętej umiejętności komunikacyjnych,
    - język angielski na poziomie minimum B2,
    - mile widziana wiedza z zakresu marketingu.

    OFERUJEMY:
    - pracę w jednym z największych domów aukcyjnych,
    - realne możliwości rozwoju i spełniania ambicji,
    - kontrakt B2B lub umowa o pracę,
    - konkurencyjne wynagrodzenie,
    - możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu.