Specjalista ds. Administracyjnych - Kraków, Polska - CANPACK

    CANPACK
    CANPACK Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

    Aktualnie do spółki CANPACK Recycling Sp. z o.o. wchodzącej w skład Grupy CANPACK poszukujemy osoby do pracy w Krakowie na stanowisko:

    Specjalista ds. Administracyjnych.

    Lokalizacja: Kraków

    Główne obowiązki:

    • Współpraca z działem księgowości i działem kadr w zakresie przepływu dokumentów.
    • Przegląd budżetu kosztów, w tym weryfikacja zamówień kosztowych używanych przez użytkowników budżetu.
    • Weryfikacja faktur, tworzenie zamówień budżetowych.
    • Przegląd rejestracji pojazdów i przyczep, ubezpieczenia komunikacyjne, karty flotowe itp.
    • Monitorowanie i kontrola kosztów związanych z elektroniczną opłatą drogową (eTOLL) oraz kosztów związanych z zużyciem paliwa.
    • Administrowanie umowami leasingowymi.
    • Rejestracja dostawców w systemie.
    • Weryfikacja dokumentacji, aktualizacja danych i pozwoleń środowiskowych.
    • Weryfikacja i archiwizacja ewidencji zebranych ilości UBC, zgodnie z systemami BDO i SAP.
    • Obsługa modułu transportowego firmy: organizacja transportu krajowego i międzynarodowego, tworzenie zleceń transportowych oraz rozliczanie faktur transportowych.
    • Podstawowe wsparcie działu HR: koordynacja badań lekarskich i szkoleń z zakresu BHP.
    • Wspieranie przepływu dokumentów między siedzibą a zakładami: zarządzanie przesyłkami pocztowymi i kurierskimi.

    Wymagania kluczowe:

    • Wykształcenie wyższe i silna chęć nauki.
    • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Umiejętność myślenia analitycznego.
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

    Co oferujemy:

    • Szansa na pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce.
    • Satysfakcjonujące stanowisko i możliwość zdobycia nowego, cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
    • Wspaniała i przyjazna kultura oraz środowisko pracy.
    • Prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny.
    • Elastyczny model pracy hybrydowej (2 dni w biurze w tygodniu).
    • Piękne i nowoczesne biuro z przestrzeniami do współpracy oraz widokiem na zamek Wawelski z dachu.