Starszy Kupiec - Gdańsk, Polska - Gemini Polska sp. z o.o.

    Gemini Polska sp. z o.o.
    Opis

    Zakres zadań:

    • zarządzanie powierzona grupa producentów zgodnie ze strukturą działu
    • negocjowanie warunków handlowych zgodnie z przyjętymi zasadami
    • odpowiedzialność za realizacji KPI's zgodnie z obowiązującym budżetem
    • planowanie i realizacja planu zakupowego w ramach przydzielonego budżetu,
    • monitorowanie wskaźników realizacji kontraktów na swoim portfelu dostawców,
    • omnichannel - współpraca ze strukturami apteki internetowej oraz aptek stacjonarnych,
    • przygotowywanie oferty produktowej dla aptek stacjonarnych i internetowej,
    • współpraca z działem marketingu w zakresie planowania aktywności na platformie
    • optymalizacja stanów magazynowych z zapewnieniem pełnej dostępności produktów wg wyznaczonych wskaźników,
    • udział w projektach działowych i ogólnofirmowych

    Oczekujemy:

    • umiejętności negocjacyjnych oraz umiejętności analitycznego myślenia,
    • doświadczenie w zarządzaniu współpraca z dużymi dostawcami/producentami
    • łatwości w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizowane dane,
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i ze zmiennymi priorytetami
    • samodzielności w działaniu, aktywne poszukiwanie rozwiązań we współpracy z innymi komórkami w firmie.
    • znajomości programu Excel,
    • doświadczenia w handlu, preferowani kandydaci mający doświadczenie w zakupach/negocjacjach zakupowych branży farmaceutycznej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
    • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
    • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
    • atrakcyjny program poleceń pracowniczych
    • obecność trenera wewnętrznego
    • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
    • możliwość pracy hybrydowej
    • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

    Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych