Olsztyn

    monter izolacji przemysłowych - Olsztyn, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Olsztyn, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Randstad Polska background

    Jeśli jesteś doświadczonym monterem izolacji przemysłowych materiałem armaflex to dobrze trafiłeś. Praca jest dostępna od zaraz, bez znajomości języka obcego i do tego za granicą. Mamy pracę w trzech krajach: Niemcy, Belgia i Holandia - do wyboru. Nie zwlekaj.

    Aplikuj przesyłając nam swoje CV - nie zajmie Ci to wiele czasu.

    oferujemy

    • wypłata w euro w przedziale euro "na rękę" zgodnie z umową na Twoje konto
    • rotację 4 na 1 (4 tygodnie pracy i 1 tydzień wolnego)
    • polską umowę o pracę
    • wyposażone mieszkanie i samochód służbowy
    • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
    • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

    zadania

    • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych
    • izolacje są montowane na: rurociągi, kolana, trójniki, zawory

    oczekujemy

    • min. 1,5 roku doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia