Lider zmiany - Poznań County, Polska - ID Logistics

    ID Logistics
    ID Logistics Poznań County, Polska

    2 tygodnie temu

    Otwieramy nowe centrum dystrybucyjne w okolicach Poznania dla klienta z branży fashion (odzieżowej).

    Miejsce pracy: Poznań West Gate II, Sowia, Tarnowo Podgórne

    Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników na zmianie
  • weryfikacja prowadzonych procesów pod względem jakościowym i ilościowym
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i porządek w magazynie
  • zarządzanie poprawną kompletacją i pakowaniem towarów przez podlegających pracowników
  • bieżący nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy przez podlegający personel
  • poprawa wydajności i jakości pracy pracowników podlegających pod dział
  • raportowanie wyników do managerów
  • współpraca z innymi działami (np. Jakość, Techniczny, IT)
  • dbałość o przestrzeganie przepisów (w tym BHP) przez podlegających pracowników
  • współpraca z działem HR w ramach prawidłowego ewidencjonowania w systemie i rozliczania czasu pracy pracowników
  • zapewnienie odpowiedniego stanu personelu (w zależności od potrzeb)
  • Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na magazynie
  • bardzo dobrą organizacja pracy, samodzielność oraz kreatywność
  • dyspozycyjność – praca zmianowa
  • znajomość prawa pracy i zagadnień z zakresu BHP
  • umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • To oferujemy:

  • pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę
  • pakiet sportowy finansowany przez pracodawcę
  • pakiet socjalny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • możliwość budowania nowego zespołu – nowa lokalizacja
  • komfortowe warunki pracy – nowoczesny magazyn
  • koleżeńska atmosfera