Operator systemów gospodarki magazynowej Kutno - OMEGA PILZNO

    OMEGA PILZNO
    OMEGA PILZNO Kutno, Polska

    2 tygodnie temu

    OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

    Dołącz do nas i obierz trasę do kariery

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja procesy przyjęcia i wydania towaru w systemie magazynowym
    • Kontrola stanów magazynowych pod względem jakościowym i ilościowym w oparciu o system magazynowy, przygotowywanie raportów
    • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
    • Obsługa reklamacji
    • Odbieranie połączeń telefonicznych od klienta
    • Obsług kierowców pod kątem awizacji
    • Branie udziału w inwentaryzacji

    Nasze wymagania:

    • Dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych
    • Dobra znajomości pakietu MS Office
    • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomości programów WMS będzie dodatkowym atutem

    To oferujemy:

    • Pracę w jednej z największych operatorów logistycznych z 30-letnią tradycją
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • Przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku
    • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, kartę multisport, ubezpieczenie na życie
    • Dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS