Tubądzin

    operator urządzeń linii szkliwierskiej - Tubądzin, Polska - TUBĄDZIN

    TUBĄDZIN
    TUBĄDZIN Tubądzin, Polska

    23 godziny temu

    Opis

    Miejsce pracy:

  • Ceramika Tubądzin Sp. z o.o., Tubądzin 31, Wróblew
  • Obowiązki:

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej i bieżący nadzór
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu technologicznego
  • Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn CNC; drukarek cyfrowych
  • mile widziane doświadczenie zdobyte przy pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • sumienność
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • Co oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z najnowocześniejszym parkiem maszynowym
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • systemy rozwoju zawodowego i osobistego
  • dofinansowanie nauki
  • pakiety sportowe
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • benefity