Product Manager ds. ginekologii/niepłodności/położnictwa ​ - Warsaw, Polska - ALAB laboratoria Sp z o.o.

    ALAB laboratoria Sp z o.o.

    ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

    W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

    Twój zakres obowiązków:

    • budowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej w ramach powierzonych produktów
    • dobieranie narzędzi promocyjnych dla akcji marketingowych poszczególnych produktów
    • ścisła współpraca z laboratorium oraz działem medycznym
    • udział w konferencjach naukowych oraz projektach mających na celu wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
    • aktywna współpraca ze środowiskiem opiniotwórczym w celu rozwijania portfolio badań z powierzonego zakresu
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla zespołu sprzedaży oraz kontrahentów
    • analiza rynku pod kątem doboru szpitali, strategii oraz kanałów sprzedaży oraz monitorowanie skuteczności podjętych działań
    • realizowanie celów sprzedażowych w oparciu o efektywne zarządzanie powierzonym budżetem

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane medyczne (analityka medyczna, biotechnologia, biologia, farmacja)
    • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w branży medycznej lub farmaceutycznej
    • umiejętność zarządzania zespołem
    • doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowych
    • umiejętność przygotowywanie analiz oraz badań rynkowych
    • znajomość specyfiki rynku medycznego
    • umiejętność prowadzenia prezentacji
    • budowanie relacji biznesowych
    • samodzielność i umiejętność pracy zespołowej
    • energia w działaniu i zaangażowanie
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów
    • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
    • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
    • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
    • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin