Monter - darmowe dojazdy pracownicze - Aleksandrow Lodzki, Polska - SGP Group

    SGP Group
    SGP Group Aleksandrow Lodzki, Polska

    1 tydzień temu

    SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Monter

    W SGP APT czeka na Ciebie:

    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus dodatki,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • opiekę koordynatora,
    • darmowy transport do pracy z kilku lokalizacji m.in. Ozorkowa, Zgierza, Łodzi, Pabianic, Poddębic, Łasku, Konstantynowa Łódzkiego, Rąbienia.

    Zakres zadań:

    • montaż modułów elektrycznych na podstawie instrukcji, przy wykorzystaniu narzędzi ręcznych takich jak: klucze, wkrętaki, klucz dynamometryczny,
    • opis stanowiska pracy: montaż modułów elektrycznych na podstawie instrukcji, przy wykorzystaniu narzędzi ręcznych takich jak: klucze, wkrętaki, klucz dynamometryczny.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
    • dbałość o jakość wykonywanej pracy.