Miejsca pracy

    Praktykant w Dziale Prawnym - Modlnica, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Modlnica, Polska

    1 tydzień temu

    Biedronka background
    W pełnym wymiarze godzin Prawna

    Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

    POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:

    Dlaczego warto być częścią zespołu Biedronki? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami

    Za co będziesz odpowiadać:

    • bieżące wsparcie prawno-administracyjne Działu Prawnego,
    • sporządzanie opinii prawnych,
    • sporządzanie projektów pism procesowych,
    • opiniowanie drobnych umów handlowych,
    • administrowanie i archiwizowanie dokumentów,
    • obsługa korespondencji.

    NASZE WYMAGANIA :

    Jakich osób szukamy:

    • posiadających status studenta (preferowany kierunek: prawo, 4-5 rok studiów),
    • komunikujących się w języku angielskim na poziomie średniozaawansowanym,
    • korzystających z pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
    • skrupulatnych, dokładnych, rzetelnych,
    • dbających o terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Co zapewniamy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce,
    • pracę na podstawie umowy zlecenie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.