Dyrektor Handlowo - Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska - Paretti

    Paretti
    Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska

    12 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska:

    Kierowanie obszarem handlowym oraz operacyjnym

    Zarządzanie działem handlowym:

    • Koordynowanie pracy zespołu
    • Tworzenie, a także wdrażanie strategii sprzedażowej
    • Bieżąca analiza rynku i konkurencji
    • Analiza wyników sprzedażowych
    • Motywowanie pracowników i dbanie o ich rozwój zawodowy

    Zarządzanie działem operacyjnym:

    • Optymalizowanie procesów operacyjnych
    • Identyfikacja obszarów do usprawnienia
    • Bieżące monitorowanie efektywności operacyjnej
    • Tworzenie oraz wprowadzenie strategii związanej z rozwojem operacyjnym, spójnej z celami firmy.
    • Koordynacja wszelkich działań operacyjnych i handlowych
    • Negocjaje oraz budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami, dostawcami i partnerami biznesowymi

    Wymagania stanowiska:

    • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek z obszaru zarządzania, handlu czy pokrewnego
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze handlowych oraz operacyjnym
    • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, komunikacyjne oraz negocjacyjne
    • Zdolność skutecznego zarządzania czasem i zasobami
    • Umiejętność łączenia działań operacyjnych i handlowych

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej, rodzinnej i dobrze prosperującej firmie
    • Stabilną pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
    • Dobrą stawkę na start – w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Pracę w biurze o wysokich standardach - od poniedziałku do piątku.
    • Narzędzia pracy, a także możliwości dalszego rozwoju i szkoleń