Wrocław

    Majster Budowy - Wrocław, Polska - Tarczyński S.A.

    Tarczyński S.A.
    Tarczyński S.A. Wrocław, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Majster Budowy

    Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

    Twój zakres obowiązków

    • wsparcie Kierownika Budowy w realizacji inwestycji,
    • nadzór i współpraca z Podwykonawcami,
    • prowadzenie zamówień materiałów, koordynowanie rozliczeń Podwykonawców,
    • nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów oraz prawidłowe dokumentowanie i raportowanie realizowanych zadań
    • monitorowanie jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją oraz warunkami technicznymi wykonania,
    • dbałość o należyte przestrzeganie zasad BHP na budowie,
    • prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami,
    • koordynacja prac budowlanych w ramach powierzonego zakresu procesu budowlanego,
    • uczestnictwo w odprawach budowlanych,
    • weryfikacja obmiarów powykonawczych,

    Nasze wymagania

    • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,
    • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót budowlanych,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej oraz analitycznego weryfikowania dokumentów,
    • obsługa komputera (MS Office, Auto Cad),
    • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji
    • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i zaangażowanie

    To oferujemy

    • Pracę bezpośrednio w Tarczyński S.A. w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
    • Darmową opiekę medyczną LuxMed
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon oraz komputer
    • Bezpłatną stołówkę z naszymi produktami i lokalnymi specjałami
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    • Preferencyjne pożyczki
    • Bony i bogate paczki świąteczne
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
    • Program poleceń (od 1500 do 2000zł netto za polecenie pracownika)

  • NES Global Talent

    Znalezione w: beBee S2 PL - 2 dni temu

    NES Global Talent Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku w specjalności drogowej · Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne · Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP · Prawo jazdy kat. B · Obowiązki:Nadzorowanie i organizowanie robót w ustalonym zakresie dla podl ...

    NES Global Talent dolnośląskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku w specjalności · Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne · Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP · Prawo jazdy kat. B · Obowiązki:Nadzorowanie i organizowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych p ...