C++ Software Engineer - Drobna , Poznań, Polska - PTH EUROTRONIC

    PTH EUROTRONIC
    PTH EUROTRONIC Drobna , Poznań, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Obecnie poszukujemy dobrze zorganizowanej i dbającej o wysokie standardy pracy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu jako C++ Developer.

    Jak pracujemy, co dla nas Ważne:

    • Stawiamy na wytwarzanie oprogramowania techniką ciągłej integracji.
    • Stawiamy na bezpośrednią komunikację w zespole.
    • Stawiamy na różnorodność w zespole i postaramy się wykorzystać Twój potencjał.
    • Wiemy co to jest Agile, ale wiemy też co to jest Waterfall.
    • Stawiamy na długotrwałą współpracę.

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie poprawnych, działających programów.
    • Wprowadzanie zmian w istniejących funkcjonalnościach.
    • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań.
    • Analiza, testy i usuwanie zgłaszanych błędów.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość C++.
    • Umiejętność korzystania z powłoki systemowej Windows / Linux (CLI).
    • Podstawowa wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz znajomość SQL.
    • Znajomość narzędzi systemu kontroli wersji SVN lub GIT.

    Mile widziane:

    • Znajomość technologii: Qt, PostgreSQL, Python.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Orientacja w zagadnieniach związanych z branżą energetyczną.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Pracę stacjonarna w komfortowym biurze (Poznań, Wrocław, Kraków) z możliwością pracy hybrydowej
    • Ciekawe projekty branżowe np. SCADA / ADMS dla koncernów energetycznych w Polsce i za zagranicą (TAURON, ENERGA, ENEA, ENEXIS, STEDIN)
    • Rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia / warsztaty.
    • Elastyczne godziny pracy
    • Ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

    Zapraszamy do aplikowania