Leszno

    Kompletacja kosmetyków/ odzieży- Pass k. Błonia - Leszno, Polska - JAGA Recruitment Sp. z o.o.

    JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

    Pracownik magazynowy

    Miejsce pracy: Pass k. Błonia

    Kompletacja kosmetyków/ odzieży- Pass k. Błonia

    Miejsce pracy: Leszno

    Nasza propozycja jest taka:

    • STAŁE ZATRUDNIENIE w oparciu o umowę zlecenie;
    • stawka godzinowa 27,70 zł brutto + do 400 zł premii netto;
    • praca w systemie dwóch zmian i ;
    • zatrudnienie od zaraz

    Takie mamy dla Ciebie zadania:

    • Kontrola jakościowa dostaw, liczenie, rozkładanie towaru, nabijanie sztuk przyjętych na skaner.
    • kompletacja zamówień;
    • inne czynności magazynowe zlecone przez przełożonego.

    Oczekujemy niewiele, tylko..

    • gotowości do podjęcia pracy od zaraz.

    Jesteś zainteresowany/a?

    Załącz swoje CV