Operator Obrabiarek CNC - Mielec, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Mielec, Polska

    2 tygodnie temu

    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Obecnie dla Naszego Klienta z branży lotniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Operator Obrabiarek CNC

    Numer referencyjny: 13113

    Miejsce pracy: Mielec

    Zadania:

    • Wykonanie detali zgodnie z procesem
    • Obsługa maszyn CNC
    • Ustawianie narzędzi i punktów bazowych
    • Dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich zadań
    • Prowadzenie dokumentacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
    • Znajomość metod obróbki skrawaniem metali
    • Znajomość systemu FANUC i HEIDENHAIN
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się w firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
    • Pracę w systemie 3 zmianowym
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Bogaty pakiet benefitów ( kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, PPK )