Szczecin

    Specjalista ds. administracyjno-handlowych - Szczecin, Polska - LSJ HR Group

    LSJ HR Group

    Dla naszego klienta firmy z branży rolniczej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. administracyjno-handlowych, jest to nowe stanowisko pracy w związku z rozwojem działu handlowego w firmie.

    Poszukujemy osoby, która ma doświadczenia w pracach administracyjnych lub księgowych, pracowała na systemach informatycznych i komunikatywnie porozumiewa się w języku niemieckim lub angielskim.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

    Zakres obowiązków:

    • Ewidencja kontraktów i kontrahentów w systemach informatycznych
    • Administracja kontraktów przy użyciu systemów informatycznych
    • Prowadzenie i ewidencja korespondencji z działami wewnętrznymi, kontrahentami, podmiotami publiczno-prawnymi,
    • Wsparcie w weryfikacji stanów należności i zobowiązań handlowych
    • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej, wsparcie w przeprowadzania audytów zewnętrznych,
    • Opisywanie faktur oraz monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,
    • Kontakt z klientami firmy oraz budowanie wizerunku firmy na rynku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy o charakterze administracyjnym, księgowym
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
    • Znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z aplikacjami typu CRM i ERP;
    • Umiejętności organizacyjne oraz skrupulatność w pracy na dokumentach i z danymi,
    • Zdolność analitycznego myślenia,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Praca jednozmianowa i elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7a 9)
    • Premia uznaniowa
    • Benefity: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    • Szkolenia i wdrożenie w obowiązki
    • Praca w prężnie rozwijającej się firmie

    wybrani kandydaci

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

  • GRUPA RYWAL Szczecin, Polska

    Twój zakres obowiązków · bieżąca obsługa sprzedażowa klientów · wprowadzanie i monitorowanie zamówień w systemie · wsparcie dla mobilnych przedstawicieli handlowych, magazynu i serwisu · logistyczna obsługa oddziału · przygotowanie ofert handlowych · wystawianie faktur oraz innyc ...

  • Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A

    Młodszy Specjalista

    1 tydzień temu

    Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A Szczecin, Polska

    · Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Handlowych w firmie Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A | softgarden · View job here We Build the Future · Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się portów bałtyckich oraz firmą z długą tradycją i doświadczeniem na ...

  • eurolinkgroup Szczecin, Polska

    Dołącz do Eurolink – innowacyjnej firmy HR świadczącej usługi zarządzania zasobami ludzkimi. Oferujemy kreatywne rozwiązania i zawsze działamy zgodnie z prawem. Nie tylko realizujemy bieżące potrzeby naszych Klientów, ale również monitorujemy i analizujemy sytuację rynkową, by pr ...