Inżynier Automatyk PLC Robotyk - Polska - Ksc-Automation Sp. z o.o.

    Ksc-Automation Sp. z o.o.
    Ksc-Automation Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    KSC-Automation Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych.

    Inżynier Automatyk PLC + Robotyk

    Obowiązki

    • Uruchomienia systemów automatyki.
    • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.

    Programowanie sterowników PLC.
    Programowanie paneli HMI.
    Tworzenie dokumentacji w programie EPlan.
    Diagnostyka i usprawnianie maszyn.
    Obszar działania firmy międzynarodowy.
    Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne.
    • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC.

    Znajomość środowiska Siemens TIA Portal i/lub Codesys i/lub Studio 5000.
    Znajomość oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej – EPlan mile widziana
    Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Warunek konieczny).
    Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.
    Znajomość programowania robotów przemysłowych - mile widziana
    Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.
    Prawo jazdy kat. B.
    Znajomość zagadnień z działu robotyki mile widziana.

    Oferujemy

      • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).
      • Nowoczesne narzędzia pracy.
      • Szkolenia.
      • Przyjazną atmosferę w pracy.
      • Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą.

    Nasza firma działa globalnie.
    Usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów biznesowych.
    Od wielu lat współpracuje z cenionymi i znanymi w świecie firmami.

    Do naszych partnerów biznesowych należą m.in.

    • Volkswagen,
    • Tesla,
    • Daimler - Mercedes - Benz,
    • Siemens.
    • BMW,
    oraz wiele innymi firmami o zasięgu globalnym.

  • Simtech Automatyka Przemysłowa

    Robotyk

    Simtech Automatyka Przemysłowa Polska

    Twój zakres obowiązkówProgramowanie online robotów przemysłowych: KUKA, FANUC, ABB, inne.Uruchomienia instalacji.Nasze wymaganiaMin. 2 letnie doświadczenie w programowaniu robotów (KUKA, FANUC, ABB, inne).Wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka, robotyka, pokrewne.Dobra znajo ...

  • Ksc-Automation Sp. z o.o.

    Robotyk

    KSC-Automation Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych · Robotyk · Obowiązki · a) przygotowanie i testowanie opro ...