Specjalista ds. zakupów i logistyki - Warszawa, Polska - Seen Distribution Sp. z o.o.

    Seen Distribution Sp. z o.o.
    Seen Distribution Sp. z o.o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Sprzedaż
    Opis
    Opis stanowiska

    Kompleksowe zarządzanie procesami zakupowymi i logistycznymi Działu Mechaniki;

    Dbanie o doskonałe relacje z kluczowymi producentami reprezentowanymi na polskim rynku;

    Aktywna współpraca ze wszystkimi dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

    Ocena dotychczasowych dostawców;

    Wyszukiwanie nowych, potencjalnych dostawców;

    Nadzór nad stanami magazynowymi;

    Organizacja transportów i dostaw oraz nadzór nad ich terminową realizacją.

    Wymagania

    Zdolności negocjacyjno-handlowe;

    Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;

    Dobra znajomość języka angielskiego;

    Doświadczenie w dziale zakupów/logistyki;

    Umiejętność pracy w zespole;

    Dobra organizacja pracy;

    DODATKOWE ATUTY:

    Znajomość branży elementów złącznych;

    Znajomość programu Sage Symfonia Handel.

    Oferujemy

    Możliwość rozwoju zawodowego;

    Ciekawą i pełną wyzwań pracę;

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    Odpowiednie szkolenia wewnętrzne;

    System premiowy.