Dobrzeń Wielki

    Młodszy Specjalista ds. Lean - Dobrzeń Wielki, Polska - ASSA ABLOY

    ASSA ABLOY
    ASSA ABLOY Dobrzeń Wielki, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Opis

    Zakres obowiązków:

    · Kontrola panujących w firmie standardów

    · Szukanie możliwości optymalizacji procesów i zmian

    · Aktywny udział w szkoleniach z zakresu Lean Manufacturing

    · Aktywny udział w warsztatach z zakresu Lean Manufacturing

    · Koordynacja wdrożenia procesów i zmian – nadzór nad realizacją projektów optymalizacyjnych (raportowanie statusu)

    · Bliska współpraca z kierownikami pozostałych komórek

    Wymagania:

    ·Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne/produkcyjne)

    · Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu projektów Lean Management oraz dobra znajomość niezbędnych narzędzi (5S, TPM, SMED, VSM, Kaizen)

    ·Znajomość procesów produkcyjnych

    · Wysokie umiejętności interpersonalne oraz analityczne

    · Umiejętność pracy w środowisku BI (integracja danych) - mile widziane

    Oferta:

    · Umowa o pracę

    · Premia do 20% wynagrodzenia od pierwszego dnia pracy, zgodnie z regulaminem premiowania

    · Praca w zespole pasjonatów o szerokich kompetencjach

    · Rozwój umiejętności zawodowych i osobistych

    · Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover Premium

    · Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

    · Narzędzia pracy :telefon, laptop

    · Nauka języka angielskiego

    · Dofinansowanie do karty sportowej

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.