Katowice

    Starszy Księgowy OtC - Katowice, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

    Starszy Księgowy OtC / Cash Collector z językiem niemieckim

    Numer referencyjny: 2022

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa procesów księgowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
    • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
    • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku
    • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Minimum rok doświadczenia w obszarze księgowości
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min.B2
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobre zdolności interpersonalne

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę. (Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony)
    • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych
    • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie. Klarowna ścieżka kariery
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie medyczne, kafeteria, kursy językowe)
    • Po szkoleniu w Warszawie , możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    Księgowy OtC

    1 dzień temu

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Katowice, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. · ...

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Katowice, Polska