Rypin

    Laborant - Laborantka - Rypin, Polska - CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA Rypin, Polska

    23 godziny temu

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

    W związku z tym obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Laborant - Laborantka

    Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Rypinie

    Miejsce pracy: Rypin

    Zakres obowiązków:

    • Badanie surowców i wyrobów gotowych,
    • wykonywanie badań fizykochemicznych, organoleptycznych zgodnie z planem badań,
    • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
    • raportowanie wyników kontroli i analiz.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: chemiczne, biologiczne i pokrewne
    • umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • dokładność,
    • praca w systemie zmianowym,
    • dyspozycyjność,
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zastępstwie (na min. 1,5 roku)
    • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.