Senior Fullstack Developer

    Senior Fullstack Developer - Bzowa , Warszawa, Polska - KSM Vision Sp. z o.o.

    KSM Vision Sp. z o.o.
    KSM Vision Sp. z o.o. Bzowa , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    KSM Vision jest start-upem specjalizującym się w systemach do kontroli jakości. Zespół inżynierów i konstruktorów projektuje inteligentne systemy wizyjne, które optymalizują procesy i eliminują błędy w produkcji. Nasze aplikacje znajdują zastosowanie w takich branżach jak farmacja, sektor spożywczy, sektor kosmetyczny i branża materiałów budowlanych.

    Oczekiwania:

    • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia jako Fullstack Developer
    • Doświadczenie w komercyjnym wykorzystaniu JavaScript i TypeScript oraz jednej lub więcej współczesnych bibliotek oraz frameworków: React, Angular, , Svelte itp.
    • Doświadczenie w komercyjnym wykorzystaniu: Python, FastAPI, Docker, Git
    • Doświadczenie tworzeniu testów, testowaniu i debugowaniu komercyjnych rozwiązań
    • Doświadczenie w komercyjnym wykorzystaniu relacyjnych i nierelacych baz danych: MognoDB, PostgreSQL, Redis
    • Wykształcenie wyższe informatyczne

    Zadania:

    • Implementacja front-endu
    • Implementacja back-endu
    • Tworzenie i dbanie o architekturę rozwiązań front-end oraz backendu
    • Projektowanie, implementowanie, testowanie i dokumentowanie zmian programistycznych zgodnie z zapotrzebowaniem
    • Optymalizacja kodu
    • Tworzenie testów
    • Współpraca z innymi zespołami (Image Processing/AI, Back-end, Product Owner, UX/UI Designer)

    Benefity:

    • Praca hybrydowa (50/50) w biurze w Warszawie (Mokotów)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

    Proces rekrutacyjny:

    • Wstępna rozmowa HR - 15 minut
    • Techniczna rozmowa - 1 godzina
    • Rozmowa z CTO - 30 minut