Jeronimo - Gdańsk - EWL SA

    EWL SA
    EWL SA Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

    Obecnie szukamy Kandydatów na stanowisko Pracownik Magazynu w Gdańsku.

    Obowiązki:

    • Kompletacja oraz załadunek towaru zgodnie z zamówieniem
    • Obsługa wózka widłowego (oferujemy bezpłatnie uprawnienia)
    • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych
    • Zabezpieczanie skompletowanych palet,
    • Dbałość o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa

    Wymagania:

    • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

    Oferujemy:

    • Stawka od 25,5 za godzinę, wynagrodzenie zależne od zaangażowania
    • Darmowe obiady (danie główne, zupa, desery, jogurty)
    • Praca w trybie zmianowym
    • Szkolenie stanowiskowe
    • Codzienne wsparcie lidera

    Szukasz pracy?
    Nie masz jeszcze doświadczenia? Bez obaw z nami możesz rozpocząć swoją karierę