Płatne praktyki w Dziale Inżynierii Procesowej - Wrocław, Polska - 3M

    3M
    3M Wrocław, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Default job background
    W niepełnym wymiarze godzin
    Opis

    Job Description:

    3M Wrocław poszukuje chętnych do pracy na stanowisku Praktykanta w Dziale Inżynierii Procesowej.

    Lokalizacja: Wrocław, ul. Kowalska 143

    Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie bieżących aktywności działu Inżynierii Procesowej
  • Analiza danych procesowych, prowadzenie statystyk
  • Analiza i aktualizacja kodów odpadów i przestojów
  • Udział w kwalifikacji i próbach technologicznych nowych produktów i procesów
  • Wsparcie inżynierów procesu w zakresie tworzenia i aktualizacji dokumentów (PS/WI/SOP), tworzenie standardów pracy
  • Nasze wymagania:

  • Student lub absolwent studiów na kierunkach technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do odbycia praktyk w wymiarze 6 miesięcy, min. 30 godzin tygodniowo
  • Oferujemy:

  • Płatną praktykę w ramach umowy - zlecenia, w wymiarze min 30 godzin tygodniowo przez okres 6 miesięcy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Zebranie cennych doświadczeń w perspektywie przyszłej kariery
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Zaaplikuj już teraz

    Dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach na: Our approach to flexibility is called Work Your Way, which puts employees first and drives well-being in ways that enable 3M's business and performance goals. Our global Work Your Way initiative gives our employees flexibility in where and how their work can be performed, subject at all times to any location-specific rules and policies that may be in place from time to time (more information on such rules/policies can be provided upon request from the relevant in-location HR).