Magazynier z UDT

    Magazynier z UDT - Bedlno Radzyńskie, Polska - EWL SA

    EWL SA
    EWL SA Bedlno Radzyńskie, Polska

    3 dni temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

    Zatrudnimy osoby na stanowisko magazyniera od zaraz

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie, rozpakowywanie i sprawdzanie dostaw
    • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
    • Skanowanie i etykietowanie towarów
    • Prowadzenie ewidencji magazynowej
    • Utrzymywanie porządku w magazynie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Sumienność, dokładność i zdolności organizacyjne
    • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi magazynowych
    • Gotowość do pracy w jedną zmianę od poniedziałku do piątku
    • Uprawnienia na wózek widłowy UDT

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

    Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.