Zastępca Kierownika Sklepu
Słupsk

    Zastępca Kierownika Sklepu - Slupsk, Polska - SMYK

    SMYK
    Aplikuj na stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu - Słupsk Jantar

    Jakie będą Twoje zadania

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • Delegowanie oraz monitorowanie wykonanych zadań
  • Motywowanie pracowników
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób
  • Dbanie o przestrzeganie procedur firmowych
    w codziennym funkcjonowaniu sklepu
  • Doradztwo w sprzedaży oraz dbanie o pozytywne
    doświadczenia naszych klientów
  • Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej
  • Przyjmowanie dostaw i zarządzanie procesami
    reklamacyjnymi
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie
  • Co ułatwi Ci realizację zadań?

  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim
  • Umiejętność pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi
  • Odpowiedzialność za powierzone
    zadania i obowiązki
  • Łatwość szybkiego
    przyswajania wiedzy
  • Umiejętność organizacji
    pracy własnej i zespołu
  • Terminowość
    w realizacji zadań
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
    oraz w weekendy
  • Otwartość na dynamikę i zmiany
    w codziennej pracy
  • Czego możesz się spodziewać?

  • Zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Systemu premiowego opartego
    na wynikach sklepu
  • Opieki medycznej
    w Luxmed oraz
    dofinansowania
    do karty sportowej
  • Dodatków świątecznych
    oraz bonów dla dzieci
  • Rabatów cenowych na nasz asortyment
  • Szkoleń oraz możliwości
    awansu
  • DO PEŁNEJ UKŁADANKI BRAKUJE NAM TYLKO CIEBIE :)

    Smyk jest polską marką produktów dla dzieci, która działa na rynku od 1977 roku. Sieć handlowa SMYK a obejmuje ponad 230 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklep internetowy , a także łącznie prawie 40 sklepów własnych za granicą. Pozwala nam to jako firmie na zapewnienie Ci stabilnego zatrudnienia.

  • POLOmarket Darlowo, Polska

    POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów ...

  • PEPCO

    Lider zmiany

    4 dni temu

    PEPCO Slupsk, Polska

    Nasz zespół składa się z ponad osób z 18 europejskich krajów. Zdecydowana większość (niemal 90%) pracuje w sklepach, ponad 1000 w centrach dystrybucyjnych, a pozostali w biurach w całej Europie. Centrala Pepco znajduje się w Poznaniu, gdzie podejmujemy decyzje mające wpływ na cał ...