Koordynator Techniczny - Bydgoszcz, Polska - Sodexo Polska Spółka z o. o.

    Sodexo Polska Spółka z o. o.
    Sodexo Polska Spółka z o. o. Bydgoszcz, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu (obiekt biurowy z infrastrukturą typu Data Center);

    Nadzorowanie kontroli technicznych i okresowych przeglądów nieruchomości oraz urządzeń stanowiących wyposażenie

    techniczne;

    Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej;

    Organizacja pracy podległego zespołu techników;

    Bieżące raportowanie;

    Kosztorysowanie i ofertowanie do klienta usług dodatkowych, prac po przeglądowych, usterkowych;

    Dbanie o najwyższy standard obsługi klienta.

    Nasze oczekiwania:

    Wykształcenie techniczne;

    Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

    Uprawnienia SEP minimum gr. 1E + gr. 2E lub gotowość do ich pozyskania;

    Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;

    Umiejętności obsługi komputera - pakiet Office;

    Znajomości i umiejętności obsługi urządzeń i instalacji elektroenergetycznych , HVAC, wod-kan / hydraulicznych.

    Komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy;

    Gotowość do podjęcia pracy zmianowej i w weekendy;

    Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

    Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów technicznych.

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat;

    Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

    Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, Multisport;

    Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą.

  • Sodexo Polska Spółka z o. o.

    Koordynator Techniczny

    Sodexo Polska Spółka z o. o. Bydgoszcz, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze oczekiwania:Wykształcenie techniczne; · Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; · Uprawnienia SEP minimum gr. 1E + gr. 2E lub gotowość do ich pozyskania; · Doświadczenia w zarządzaniu zespołem; · Umiejętności obsługi komputera - pakiet Office; · Znajomości i um ...