Pobierowo

    Koordynator ds. technicznych - Pobierowo, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    STRABAG PFS Pobierowo, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • utrzymanie infrastruktury technicznej obiektów zgodnie z wymogami prawa budowlanego oraz oczekiwaniami klienta
  • budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientem
  • zarządzanie zespołem pracowników oraz dokumentacją techniczną
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych oraz napraw
  • nadzór na realizacją harmonogramu przeglądów
  • codzienna obsługa techniczna powierzonych obiektów
  • opracowywanie ofert na prace dodatkowe
  • nadzór nad pracą podwykonawców realizujących prace serwisowe
  • realizacja dodatkowych prac zleconych przez klienta
  • bieżące raportowanie
  • Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne:średnie techniczne, wyższe lub w trakcie nauki
  • doświadczenie na stanowisku zw. z technicznym utrzymaniem obiektów
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz zasad BHP i ppoż.
  • wysoki poziom kompetencji społecznych oraz cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność,
  • umiejętność realizacji zadań w sytuacji stresu i pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, karta Multisport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę