Pracownik Utrzymania Ruchu - Czekanów, Polska - CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

    CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
    CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA Czekanów, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska:

    usuwanie awarii maszyn i urządzeń

    wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i planu przeglądów

    realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami

    składanie zamówień na potrzebne narzędzia i materiały

    nadzór nad kotłownią

    Wymagania:

    doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu,

    wiedza z zakresu mechaniki maszyn, automatyki,

    uprawnienia SEP grupa 1,

    gotowość do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych,

    praca w systemie II zmianowym.

    Oferujemy:

    stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

    długofalową współpracę,

    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

    możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,

    przyjazną atmosferę w pracy,

    narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy.

  • CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

    Pracownik Utrzymania Ruchu

    CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA Czekanów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu, · wiedza z zakresu mechaniki maszyn, automatyki, · uprawnienia SEP grupa 1, · gotowość do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych, · praca w systemie II zmianowym. · Opis stanowiska:usuwanie awarii maszyn i urządz ...