FALCONERI / Kierownik Sklepu / CH Promenada / Warszawa - Warsaw, Polska - CALZ POLSKA sp. z o.o.

    CALZ POLSKA sp. z o.o.

    FALCONERI to wyjątkowa włoska marka, specjalizująca się w produkcji ubrań z dzianin i kaszmiru dla kobiet oraz mężczyzn. Skupiona na łączeniu najlepszych włókien spotyka się z uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

    W FALCONERI wierzymy w równowagę i dbamy o każdy szczegół, o ludzi, z którymi współpracujemy oraz o środowisko naturalne.

    Dołącz do nas już dziś

    Twój zakres obowiązków

    • Będziesz dbać o jak najwyższy poziom obsługi naszych Klientów w jednym z naszych salonów
    • Razem z zespołem będziesz realizować założone wyniki sprzedażowe oraz wskaźniki KPI.
    • Dokładnie poznasz specyfikę oferowanych przez nas produktów by komfortowo czuć się obsługując naszych Klientów oraz móc być wsparciem dla Twojego zespołu.
    • Rozwiniesz swoje kompetencje rekrutując i szkoląc swój zespół.
    • Zajmiesz się też monitorowaniem pracy zespołu oraz dbaniem o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback.
    • Poszerzysz swoją wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zgodnie z wytycznymi marki.
    • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami.
    • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail.
    • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych.
    • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu.
    • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań.
    • Pozytywna energia, entuzjazm i zaangażowanie.

    Mile widziane

    • Znajomość języka angielskiego.
    • Chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas, a dodatkowo poprzez swoją pracą możesz zdobywać premie.
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
    • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri).
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.
    • Konkursy sprzedażowe - indywidualne i zespołowe.
    • Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport.
    • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach podczas 4-tygodniowego szkolenia. Później również możesz liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego.