Warsaw

    Doktorant - Uczenie ze wzmocnieniem, grafy i handel automatyczny - Warsaw, Polska - IDEAS NCBR

    IDEAS NCBR
    Default job background
    W niepełnym wymiarze godzin

    Doktorant - Uczenie ze wzmocnieniem, grafy i handel automatyczny w firmie IDEAS NCBR | softgarden

    View job here

    Doktorant - Uczenie ze wzmocnieniem, grafy i handel automatyczny

    • Pełny etat lub pół etatu
    • Chmielna 69, Warszawa, Polska
    • Praca hybrydowa
    • Bez doświadczenia zawodowego

    IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-rozwojowy działający w obszarze sztucznej inteligencji i ekonomii cyfrowej, którego misją jest wsparcie rozwoju tych technologii w Polsce, poprzez stworzenie platformy łączącej środowisko akademickie z biznesowym.

    IDEAS NCBR Sp. z o.o. została powołana przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i należy do Grupy NCBR. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce przestrzeni przyjaznej prowadzeniu innowacyjnych badań, a także kształcenie nowego pokolenia naukowców, ukierunkowanych na rozwój algorytmów oraz ich późniejsze praktyczne zastosowanie, komercjalizację w przemyśle, finansach, medycynie i innych gałęziach gospodarki.

    W IDEAS NCBR nieustannie poszukujemy nowych talentów. Jeśli jesteś absolwentem matematyki, informatyki, informatyki technicznej i telekomunikacji lub pokrewnej dyscypliny i chciałbyś rozpocząć karierę w badaniach, podziel się z nami swoimi planami, aplikując na to stanowisko. Jako członek zespołu będziesz miał okazję współpracować z wieloma autorytetami w dziedzinie sztucznej inteligencji w zespole kierowanym przez dr hab. inż. Pawła Wawrzyńskiego. Stawiamy na rozwój naukowy naszych pracowników i praktyczne zastosowanie wyników badań.

    OPIS TWOICH PRZYSZŁYCH OBOWIĄZKÓW:

    Będziesz prowadził(a) prace badawczo-rozwojowe związane z takimi zagadnieniami, jak:

    • uczenie ze wzmocnieniem,
    • handel automatyczny,
    • grafowe sieci neuronowe,
    • sterowanie siecią energetyczną,
    • uczenie ciągłe,
    • inne pokrewne zagadnienia naukowe.

    Twoja praca będzie skoncentrowana na badaniach z minimalnym obowiązkiem dydaktycznym:

    • prowadzenie zajęć dydaktycznych w min. zakresie 60h rocznie.

    WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH SZUKAMY:

    • · programowanie w języku Python
    • biegła znajomość bibliotek (przynajmniej jednej): PyTorch, TensorFlow,
    • doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych związanych z uczeniem maszynowym,
    • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i zagadnień naukowych,
    • wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność krytycznego myślenia,
    • ugruntowana wiedza matematyczna,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • biegła znajomość języka angielskiego.

    Miło nam będzie zobaczyć w Twojej aplikacji:

    Publikacje naukowe, szczególnie na konferencjach dotyczących nauczania maszynowego i/lub inne dowody potwierdzające wybitne wyniki w nauce.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę z kadrą naukową wysokiego szczebla w środowisku międzynarodowym,
    • elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • udział w programie Medicover Benefits oraz dofinansowanie biletów na imprezy kulturalne,
    • realny wpływ na tworzenie struktury firmy i jej kultury,
    • wynagrodzenie uwzględniające stypendium doktorskie ok zł brutto,
    • premię innowacyjną w postaci udziału w korzyściach z przyszłej komercjalizacji wyników projektu badawczego, stanowiącą dodatkowe wynagrodzenie. Premia, w zależności od przyjętego modelu komercjalizacji wyników projektu badawczego, może przyjąć postać:
      • uprawnienia do udziału w dochodach IDEAS NCBR z tytułu komercjalizacji wyników prac (w szczególności w postaci licencji lub zbycia praw własności intelektualnej) lub,
      • uprawnienia do objęcia udziałów lub akcji współce spin-out komercjalizującej takie rozwiązania,
    • finansowanie szkoły doktorskiej w Polsce i za granicą,
    • dofinansowanie do podróży na najlepsze konferencje naukowe, staże, wizyty naukowe,
    • udział w badaniach naukowych i projektach rozwojowych uwzględniających najnowsze rozwiązania w obszarze sztucznej inteligencji,
    • program rozwoju kompetencji oraz prowadzenie badań z pomocą doświadczonych naukowców.
    • wsparcie przy zakwaterowaniu na czas pobytu w siedzibie IDEAS NCBR (doktoranci spoza Warszawy).

    APLIKUJĄC ZAŁĄCZ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

    • CV,
    • opis osiągnięć zawodowych zawierający opis badań, zainteresowania badawcze,
    • nazwę szkoły doktorskiej objętej programem IDEAS NCBR oraz temat badawczy z opublikowanej przez nas listy - informacje dostępne pod tym linkiem.
    • w drugim etapie rekrutacji – opis projektu badawczego przygotowany wg wytycznych. Wytyczne dostępne są pod tym linkiem.

    SPOSÓB ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW:

    Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną korzystając z poniższego przycisku "Aplikuj online".

    Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje zawierające komplet wymaganych dokumentów.

    Aplikuj online Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden