NET Developer - Toruń, Polska - ecom

    ecom
    ecom Toruń, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Dołącz do zespołu ecom i rozgość się w naszych progach

    Firmę tworzy ponad 70 specjalistów biznesu i IT, których wyróżniają nie tylko kompetencje, ale przede wszystkim dobre relacje. Biuro mamy w sercu toruńskiej starówki. Uwielbiamy pracować razem i dzielić się wiedzą, ale przede wszystkim łączy nas pasja do robienia dobrego softu

    Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych systemów ubezpieczeniowych, multiagencji i towarzystw. Mamy własne produkty, w tym system w modelu SaaS, ale często realizujemy spersonalizowane narzędzia cyfrowe dla naszych klientów. Jako Silver & Gold Microsoft Partner, wdrażamy również rozwiązania Microsoft z zakresu Office365, Modern Workplace oraz Cloud Services.

    Pracujemy zwinnie, zachowując zdrowy rozsądek i starając się nie robić rzeczy bez sensu Całość spinamy metodykami zwinnymi – kilkuosobowe zespoły developerskie, 1-2 tygodniowe sprinty, backlog w Jirze.

    Obecnie szukamy osoby na stanowisko .NET Developer

    Toruń, Dominikańska 9

    Praca hybrydowa/zdalna możliwa po okresie próbnym (trzy miesiące).

    Obowiązki:

    • Rozwój oprogramowania, które tworzymy dla naszych klientów
    • Aktywny udział w tworzeniu nowych produktów
    • Praca w zespole scrumowym (Daily, Planowanie, Review, Retro)
    • Praca w technologiach: C#, .NET, Java Script, .NET Core oraz React JS / Typescript
    • Praca w środowisku chmurowym Microsoft Azure, mikro-serwisy
    • Definiowanie i uzgadnianie wymagań z Product Ownerem i klientami zewnętrznymi
    • Konfigurowanie i zarządzanie środowiskami developerskimi i produkcyjnymi
    • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w celu realizacji prowadzonych projektów wewnętrznych i zewnętrznych
    • Monitorowanie i rozwiązywanie błędów w systemach

    Wymagania:

    • Min. rok doświadczenia w podobnych projektach
    • Dobra znajomość technologii C#, .NET, JavaScript .NET Core oraz React JS / Typescript
    • Umiejętność przygotowywania specyfikacji technicznych oraz dokumentowania wykonanej pracy
    • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym
    • Bardzo dobra znajomość SQL
    • Znajomość rozwiązań chmurowych m.in. Microsoft Azure
    • Systematyczność, dokładność, samodzielność

    Mile widziane:

    • Znajomość branży ubezpieczeniowej
    • Znajomość Docker lub Kubernetes

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub Umowy zlecenie
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, widełki to:
    • B2B: – netto) UoP: 8.000 – brutto)
    • Praca hybrydowa po pozytywnie odbytym okresie próbnym
    • Wsparcie zespołu w okresie wdrożenia
    • Kulturę feedbacku skupioną wokół ludzi, nie procesów
    • Wewnętrzne programy knowledge sharingowe
    • Ponad 600 metrów kwadratowych biura z różnorodną przestrzenią w centrum toruńskiej starówki
    • Udogodnienia od pierwszego dnia pracy: integracje, śniadania w środy, owoce i przekąski, napoje, rowery firmowe, elastyczne godziny pracy, konkursy, okazjonalne upominki i wiele wiele innych
    • Standardowy komplet benefitów po okresie wdrożenia: Luxmed, Multisport / kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie grupowe.