Wrocław

    Administrator infrastruktury sieciowo-serwerowej - Wrocław, Polska - Tarczyński S.A.

    Tarczyński S.A.
    Tarczyński S.A. Wrocław, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

    Twój zakres obowiązków

    • nadzór nad prawidłową pracą urządzeń sieciowych LAN/WAN (CISCO Nexus, Catalyst, Paloalto)
    • zarzadzanie infrastrukturą serwerową opartą o VmWare i systemy Windows i Linux
    • nadzór nad prawidłową pracą systemów monitorujących infrastrukturę sieciową oraz systemu kopii bezpieczeństwa Commvault
    • planowanie rozbudowy oraz bieżąca modernizacja infrastruktury sieciowej
    • podejmowanie działań prewencyjnych i naprawczych dla zidentyfikowanych zagrożeń
    • bieżąca aktualizacja dokumentacji infrastruktury sieciowej
    • aktywny udziału w zabezpieczaniu stabilnych i niezawodnych operacji

    Nasze wymagania

    • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe o w zakresie utrzymywania infrastruktury rdzeniowej sieci
    • bardzo dobra znajomość zagadnień sieci lokalnych i rozległych, sieci bezprzewodowych, VM Ware
    • praktyczna wiedzy z zakresu protokołów routingu (BGP, ISIS, OSPF), zagadnień związanych z technologią MPLS
    • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (CISCO)
    • doświadczenia w pracy z urządzeniami bezpieczeństwa (PaloAlto) oraz z systemami monitorowania infrastruktury sieciowej (eSight, Zabbix, The Dude, Observium, Libre NMS, NFSN, Flowmon)
    • umiejętność diagnozowania problemów sieciowych

    To oferujemy

    • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
    • system rekomendacji pracowników ( za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
    • program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach
    • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny
    • dofinansowanie do karty MultiSport
    • ubezpieczenie pracownicze
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
    • bezpłatne posiłki dla pracowników

  • KRUK S.A

    Administrator ka Systemów i Sieci

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 2 dni temu

    KRUK S.A Wrocław, Polska

    KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambi ...

  • Bergman Engineering

    Server Engineer

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 dzień temu

    Bergman Engineering Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje s ...