Automatyk

    Automatyk - Niemce, Polska - PO Lighting Poland Sp. z o. o.

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.
    PO Lighting Poland Sp. z o. o. Niemce, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Analiza i modyfikacja programów PLC, HMI, oraz urządzeń peryferyjnych (Siemens, Beckhoff)

    Programowanie robotów przemysłowych (KUKA, ABB)

    Współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami

    Modyfikacje sterowania maszyn produkcyjnych

    Wsparcie działu technologicznego w zakresie technicznym

    Diagnostyka, naprawa systemów automatyki przemysłowej

    Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych maszyn oraz urządzeń zgodnie z zasadami TPM

    Usuwanie bieżących usterek i awarii linii produkcyjnych

    Diagnostyka przyczyn powstawania przestojów maszyn i urządzeń

    Przeprowadzanie oceny ryzyka procesów i zadań w dziale,

    Raportowanie wyników do Lidera Zmiany

    Aktywny udział przy wdrażaniu i utrzymaniu systemów takich jak 5S , TPM, SMED i innych

    Wykonuje inne czynności zgodnie z instrukcjami przełożonego, które nie stoją w sprzeczności z zakresem obowiązków na stanowisku

    Przestrzega przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminu pracy

    Wymagania:

    Wykształcenie średnie techniczne

    Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym (preferowane w firmie motoryzacyjnej)

    Znajomość zasad TPM, SMED, 5S, Lean Manufacturing

    Uprawnienia SEP do 1kV

    Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Beckhoff)

    Umiejętność obsługi robotów przemysłowych (KUKA, ABB)

    Wiedza z zakresu sterowania pneumatyki oraz hydrauliki

    Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania usterek i awarii

    Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów

    Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, chęć samokształcenia

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Prywatną opiekę medyczną

    Dodatkowe ubezpieczenie na życie

    Multikafeterię Benefit Systems (m. in. Multisport)

    Dofinansowanie do posiłków 50 % - program Smart Lunch

    Owocowe poniedziałki

    Inne świadczenia i premie zgodnie z regulaminem wynagradzania

    Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

    Szkolenia podnoszące kwalifikacje

    Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • PO Lighting Poland Sp. z o. o.

    Automatyk

    PO Lighting Poland Sp. z o. o. Niemce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Wykształcenie średnie techniczne · Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym (preferowane w firmie motoryzacyjnej) · Znajomość zasad TPM, SMED, 5S, Lean Manufacturing · Uprawnienia SEP do 1kV · Umiejętność programowania sterowników P ...