Pakowanie - lekka praca na produkcji - Jaworzno, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób.

    Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Jaworzna poszukujemy osób na stanowisko pakowacza.

    Mamy 14 wolnych miejsc pracy

    Pakowanie - lekka praca na produkcji

    Numer referencyjny: ICPAK/SOS/4/24/KSZ

    Miejsce pracy: Jaworzno

    Zadania:

    • etykietowanie
    • nanoszenie oznaczeń
    • pakowanie
    • sprawdzenie zgodności

    Chętnie spotkamy się z osobami:

    • posiadającymi zdolności manualne oraz dobrą koordynację wzrokowo-ruchową
    • dokładnymi i odpowiedzialnymi
    • dyspozycyjnymi do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku

    Oferujemy:

    • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
    • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4600zł brutto
    • podwyżkę wynagrodzenia po 3 miesiącach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.