Warsaw

    Koordynator Regionalny TFM - Warsaw, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie obiektów znajdujacych się w portfolio regionu (Warszawa i woj. mazowieckie)współpraca ze podległymi kierownikami obiektu w regionie
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami spółki i rozwój usługi
  • realizowanie planów rozwoju biznesu w regionu
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obszarów współpracy z rynkiem FM
  • tworzenie technicznej części ofert handlowych
  • reprezentowanie Strabag PFS na rynku lokalnym
  • stała analiza rynku i zachodzących zmian w obszarze usług FM
  • Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne, ekonomiczne lub prawne
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w dziale handlowym na rynku usług facility managemant)
  • posiadanie odpowiedniej wiedzy z zakresu technik sprzedażowych, handlu oraz ekonomii
  • komunikatywność, otwartość, zdolności negocjacyjne oraz umiejętność słuchania
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • uprawnienia SEP gr. I do 1KV – mile widziane
  • prawo jazdy kat B
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego co najmniej komunikatywna
  • Wir bieten

    •pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, Multisport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę
    •samodzielne stanowisko
    •narzędzia IT niezbędne do realizacji obowiązków
    •auto służbowe