Elżbietów

    Wózkowy / Magazynier - Elżbietów, Polska - Bakoma Sp z oo

    Bakoma Sp z oo
    Bakoma Sp z oo Elżbietów, Polska

    1 tydzień temu

    Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Wózkowy / Magazynier

    Miejsce pracy: Elżbietów

    Zadania:

    • Rozładunki dostaw surowców i opakowań.
    • Kompletowanie wysyłek surowców i opakowań zgodnie z zamówieniami z działu produkcji.
    • Przesunięcie międzymagazynowe.

    Nasze oczekiwania:

    • Uprawnienia na kierowanie wózkami wydane przez UDT.
    • Znajomość podstawowej obsługi terminala CK3.
    • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
    • Umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Pracę w systemie 4 zmianowym.
    • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew, Żyrardów.