Magazynier - Operator wózka widłowego

    Magazynier – operator wózka widłowego - Jasionka, Polska - OMEGA PILZNO

    OMEGA PILZNO
    OMEGA PILZNO Jasionka, Polska

    2 dni temu

    OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.
    Dołącz do nas i obierz trasę do kariery

    Opis stanowiska:

    • Rozładunki i załadunki towarów
    • Przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie
    • Kompletowanie oraz przepakowywanie zamówień dla klientów
    • Praca w systemie trzyzmianowym

    Nasze wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – minimum IIWJO UDT
    • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane
    • Dobra organizacja pracy
    • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
    • Szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
    • Dobrą atmosferę i dobrą współpracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS

  • Trenkwalder Polska

    Pracownik magazynu

    6 dni temu

    Trenkwalder Polska Jasionka, Polska

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: · Twoje zadania: · komplementacja zamówień, · pakowanie i nadawanie zamówień, · kontrola stanu magazynowego, · transport i magazynowanie komponentów, · pakowanie produktów. · Tego od Ciebie oczekujemy: · umiejętności ...

    Pracownik magazynowy

    1 tydzień temu

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: · Do głównych zadań będzie należało: · przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów, · rozładunek i załadunek, · kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi, · transport i magazynowanie komponentów, · prace magazyn ...