Social Media Manager - Widok /a, Warszawa, Polska - THE ODDER SIDE

    THE ODDER SIDE
    THE ODDER SIDE Widok /a, Warszawa, Polska

    4 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Social Media Managera i Content Creatora. W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie naszą obecnością w mediach społecznościowych, tworzenie angażującej treści i pomaganie nam w budowaniu silnej społeczności online.

    Zakres Obowiązków:

    • Tworzenie treści o wysokiej jakości, w tym postów, grafik, filmów i opisów, dostosowanych do różnych platform społecznościowych.

    • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych online, w tym kampanii reklamowych na mediach społecznościowych.

    • Monitorowanie i analiza wyników działań w mediach społecznościowych oraz dostosowywanie strategii w oparciu o te wyniki.

    • Budowanie i utrzymywanie aktywności na profilach społecznościowych firmy.

    • Tworzenie spersonalizowanych treści, które angażują naszą społeczność online.

    • Badanie i analiza konkurencji oraz trendów w branży

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu mediów społecznościowych i tworzeniu treści.

    • Doskonała znajomość platform takich jak Facebook, Instagram i TikTok.

    • Umiejętność tworzenia inspirujących treści wizualnych i tekstowych.

    • Umiejętność planowania i realizacji strategii marketingowych online.

    • Znajomość narzędzi analitycznych do monitorowania efektywności działań w mediach społecznościowych.

    • Kreatywność, zdolność myślenia poza schematami i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów.

    • Umiejętność współpracy w zespole i komunikacji wewnętrznej.

    • Umiejętność skupiania się na celach i dostosowywania się do zmieniających się trendów w mediach społecznościowych.

    • Dobra znajomość języka angielskiego