Operator Maszyn CNC - Opole, Polska - Neapco

    Neapco
    Neapco Opole, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Jesteśmy producentem komponentów

    dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: BMW, Ford, VW, Daimler i wielu innych. Możemy się pochwalić ponad 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród najlepszych pracodawców w regionie.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Operator maszyn CNC

    Zadania na stanowisku:

  • Realizowanie procesów obróbczych na maszynach CNC zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Dokonywanie częstej kontroli jakości i pomiarów wyrobów wg. karty kontroli
  • Monitorowanie i kontrolowanie pracy maszyny
  • Wprowadzanie korekt do ustawień maszyny i wymiana narzędzi obróbczych
  • Współpraca z innymi obszarami firmy: m.in. logistyka, jakość
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne (specjalność obróbka skrawaniem / CNC lub pokrewne)
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dokładność i terminowość
  • Zdolności techniczne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - zależne od umiejętności i doświadczenia (min. 5000zł brutto na start)
  • Pierwsza umowa o pracę na 3 miesiące (docelowo na czas nieokreślony)
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość pracy w dużej, międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • Realne perspektywy dalszego rozwoju
  • Atrakcyjny pakiet socjalny bonusy na wakacje i święta, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, karta MultiSport i MultiLife, tanie obiady w stołówce)
  • Dofinansowanie do studiów i nauki języków obcych
  • Premię finansową za polecenie kandydata do pracy
  • Informacje dodatkowe:

  • Rekrutacja objęta Programem Poleceń Pracowniczych
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Zobacz jak wygląda ta praca :)