Dychów

    Specjalista ds. Wsparcia Użytkownika - Międzybrodzie Bialskie, Polska - PGE Systemy S.A.

    PGE Systemy S.A.
    PGE Systemy S.A. Międzybrodzie Bialskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis
    Zakres obowiązków

    Zapewnienie dostępności i ciągłości pracy systemów informatycznych w powierzonym zakresie

    Eksploatacja systemów informatycznych zgodnie z przyjętymi procedurami oraz dobrymi praktykami

    Wykonywanie działań (diagnoza, analiza, rozwiązanie) mających na celu przywrócenie działania aplikacji w przypadku ich niedostępności dla użytkowników końcowych

    Bieżące monitorowanie pracy powierzonych systemów informatycznych oraz incydentów, wniosków, problemów i pozostałych zgłoszeń

    Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników zgodnie z parametrami SLA umów zawartych z klientami

    Przygotowywanie wkładu merytorycznego do specyfikacji technicznych i dokumentacji realizowanych w ramach przyjętych regulacji w obszarze zarządzania projektami.

    Aktualizacja dokumentacji technicznej w powierzonym zakresie

    Opracowywanie instrukcji i procedur eksploatacyjnych oraz udział w postępowaniach zakupowych w powierzonym zakresie

    Nadzór nad umowami z dostawcami zewnętrznymi w powierzonym zakresie

    Przestrzeganie wymogów legalności, bezpieczeństwa i ochrony danych

    Ewidencja pracy w systemie RCP zgodnie z wytycznymi przełożonego oraz prowadzenie ewidencji Elementów Konfiguracji z wykorzystaniem bazy CMDB zgodnie z powierzoną rolą

    Wymagania

    Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

    Roczne doświadczenie zawodowe w obszarze IT

    Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych

    Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym

    Znajomość: systemów produktowych funkcjonujących w Grupie GK PGE, a także systemów operacyjnych Microsoft, pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy w środowisku domenowym na poziomie dobrym

    Komunikatywność

    Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne działanie pod presją czasu

    Wysoka efektywność w realizacji zadań

    Zaangażowanie, samodzielność i rzetelność

    Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

    Prawo jazdy kategorii

    Ze swojej strony oferujemy

    Umowa o pracę

    System premiowy

    Liczne świadczenia z ZFŚS

    Dostęp do najnowszych technologii

    Pracę w zróżnicowanych zespołach, otwartych i nastawionych na rozwój