Elektromechanik - Oświęcim, Polska - Synthos Dwory 7

    Synthos Dwory 7
    Synthos Dwory 7 Oświęcim, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Elektromechanik w firmie Synthos Dwory 7 | softgarden

    View job here

    Elektromechanik

    • Pełny etat
    • Oświęcim, Polska
    • Z doświadczeniem zawodowym

    Twoje zadania:

    • obsługa, eksploatacja i konserwacja instalacji, sieci, urządzeń elektrycznych oraz kontrolno-pomiarowych
    • naprawa i konserwacja urządzeń oraz aparatów produkcyjnych
    • współtworzenie dokumentacji
    • współdziałanie w ramach zespołu
    • wykonywanie powierzonych prac z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe elektryczne lub pokrewne
    • roczne doświadczenie w zawodzie elektromechanika lub pokrewnym
    • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego G1/E
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pomiarowych
    • podstawowa znajomość układów automatyki procesowej
    • umiejętność analizy obwodów i usuwania usterek w obwodach pomiarowych oraz elektrycznych
    • znajomość budowy aparatury i sieci elektrycznych
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • premię kwartalną
    • premie świąteczne dwa razy do roku
    • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
    • grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
    • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
    • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
    • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
    • paczki mikołajkowe dla dzieci
    • prezent dla bobasa
    • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię
    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden