Mielec

    Magazynier Storekeeper - Mielec, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Magazynier/ Storekeeper (Strzelce Opolskie) K/M

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Firma Silva Sp. z zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

    Twój zakres obowiązków:

    Praca w Magazynie części zamiennych do pojazdów i maszyn tj. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe, rębaki

    •Przyjęcie i wydawanie towaru

    •Prowadzenie ścisłej ewidencji

    •Praca przy pomocy komputera i skanera

    •Obsługa wózka widłowego

    •Wysyłanie części do regeneracji

    •Odbiór przesyłek

    Nasze wymagania:

    •Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    •Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

    •Uprawnienia UDT na wózki widłowe

    Co oferujemy

    •Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    •Atrakcyjny system nagród miesięcznych

    •Terminowość wypłat wynagrodzeń

    •Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia

    •Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

    •Szkolenia wstępne i stanowiskowe

    •Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    •Ubezpieczenie grupowe

    #LI-DNI

  • Kronospan

    Magazynier Storekeeper

    1 tydzień temu

    Kronospan Mielec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska · Nazwa stanowiska · Magazynier/ Storekeeper (Szczecinek) K/M · Rodzaj zatrudnienia · Pełny etat · O nas · Firma Silva Sp. z zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. · Twój zakres ...